• آدرس تهران سعادت آباد
تلفن تماس :  021-48467
کاشت مو در کلینیک رونیا

کاشت مو

وقتی صحبت از روش های کاشت مو می‌کنیم، نمی‌توانیم برای همه افراد یک نسخه بپیچیم. به عبارت بهتر انتخاب بهترین روش کاشت مو بستگی زیادی به شرایط فرد درخواست‌کننده دارد. در واقع زمانی که شما برای انجام مشاوره در زمینه کاشت مو به کلینیک زیبایی مراجعه می‌کنید، پرسش‌هایی از شما پرسیده می‌شود. به عنوان مثال شما باید انگیزه خود را از این عمل برای متخصص زیبایی توضیح بدهید، به او بگویید که چه میزان می‌توانید برای این کار هزینه کنید و همچنین تراکم و نتیجه مورد انتظار خود را برای متخصص تصویر کنید. همچنین اگر بیماری خاصی دارید و یا داروی خاصی مصرف می‌کنید، باید با متخصص خود در میان بگذارید.

با توجه به این اطلاعات و اطلاعات تخصصی دیگر مانند نوع طاسی یا ریزش موی شما، الگوی ریزش مو، وضعیت بانک مو، سن، جنسیت، تعداد تارهای قابل پیوند و تعداد تارهای موردنیاز متخصص بهترین روش کاشت مو را برای شما تشخیص می‌دهد. به این ترتیب برای رسیدن به بهترین نتیجه باید در گام اول با مشاور و متخصص مشورت کنید تا او با اتکا به تجربیات خود بتواند بهترین روش را به شما پیشنهاد دهد.

کلینیک رونیا به‌عنوان یکی از بهترین کلینیک‌های زیبایی در زمینه انجام انواع خدمات زیبایی از جمله کاشت مو و کاشت ابرو آماده است تا انواع خدمات مشاوره‌ای را در این زمینه به شما ارائه دهد. این کلینیک با داشتن یک کادر متخصص و مجرب می‌تواند بهترین روش را با بیشترین بازدهی و طبیعی‌ترین حالت به شما پیشنهاد دهد.

تعرفه خدمات

  • کاشت مو به روش FIT۶ میلیون تومان
  • کاشت مو به روش SUT۷ میلیون تومان
  • کاشت مو به روش میکروگرافت۸ میلیون تومان
  • کاشت مو به روش سوپر ترکیبی۹ میلیون تومان

ساعات کاری