• آدرس تهران سعادت آباد
تلفن تماس :  021-48467

کاشت ریش

کاشت ریش و سبیل در افراد مختلف می تواند فواید زیادی داشته باشد و علاوه بر زیباتر شدن فرد، مشکلاتی مانند زخم ها و اسکارها را هم بر روی صورت بپوشاند . معمولاً زمانی که پوست دچار زخم یا سوختگی می شود، مشکلاتی مانند عدم رویش مو در این نواحی اتفاق می افتد که سبب می شود فرد به سمت عمل کاشت ریش و سبیل هدایت شود . برخی افراد طرح خاصی را برای ریش خود می پسندند و ترجیح می دهند طبق طراحی که در نظر خود دارند کاشت برای آن ها انجام شود .

از این رو ممکن است فقط نواحی خاصی از صورت را نیاز داشته باشند که عمل کاشت مو بر روی آن انجام گیرد. طراحی خط ریش بر اساس سلیقه ی فرد انجام می شود اما ممکن است شرایط بانک مو و ناحیه ی گیرنده نیز بر روی آن اثر بگذارد. نحوه رویش موهای جدید صورت بعد از کاشت ریش و سبیل کاشت مو در ناحیه ی ریش و سبیل باید بر اساس خط رویش مو انجام گیرد. ممکن است بسته به جایی که کاشت در آن انجام می شود زوایای رویش نیز نیاز به تغییر داشته باشند. از این رو باید کاملاً با ظرافت انجام شود و پزشک مربوطه بسایز ماهر باشد.

روش های کاشت ریش و سبیل مانند دیگر روش های کاشت مو است. برای این کار باید یک بانک مو انتخاب شود و گرافت های مو از ناحیه ی برداشت به ریش و سبیل انتقال داده شود. بانک مو شامل مواردی است که باید مورد بررسی قرار گیرد. به عنوان مثال قسمت پشت سر که اکثراً به عنوان بانک مو شناخته می شود باید شرایط لازم را برای اهدای گرافت های مو در اختیار داشته باشد. مو از این ناحیه برداشته می شود، گرافت ها آماده شده و با آماده سازی ناحیه ی صورت که قرار است کاشت در آن صورت گیرد، فولیکول های مو به آن انتقال می یابند.

این مراحل بسته به روش کاشت ریش و سیبیل تفاوت هایی با هم دارند ولی روند عادی و کلی آن به همین صورت است. کاشت ریش و سیبیل همانند کاشت مو انجام می شود ولی به علت حساس بودن صورت و همین طور خط رویش مو و زاویه ی خواب آن با حساسیت های بیشتری مواجه است و باید به صورت ظریف تر انجام گیرد . روش هایی مانند FUE,FUT,SUT و … برای کاشت مو و ریش و سبیل مورد استفاده قرار می گیرند و هر کدام تکنیک های خاص خود را دارند. البته در میان این روش ها رایج ترین روش FUT می باشد.

هزینه خدمات

  • کاشت ریش و سبیل۸ میلیون تومان