• آدرس تهران سعادت آباد
تلفن تماس :  021-48467

کاشت مو به روش Super FUE

کاشت مو به روش Super Fue
5
(21)

ممکن است شما به هر دلیلی دچار ریزش مو شده باشید و در عین حال موهای نازکی نیز داشته باشید و اکنون به دنبال کسب اطلاعات پیرامون تکنیکی باشید که بهترین نتیجه را برای شما فراهم کند. اینجاست که متخصصین تکنیک Super FUE را به  شما پیشنهاد می کنند که با دقت و سرعت بالایی که این روش دارد می تواند مشکل شما را کاملا برطرف سازد.

اگر شما نیز علاقه مند به شناخت یکی از بهترین و کاربردی ترین تکنیک های کاشت مو در دنیا هستید، با ما همراه باشید تا با جزئیات و چگونگی روش مدرن Super Follicular Unit Extraction که به اختصار Super FUE نیز نامیده می شود ، بیشتر آشنا شویم.

کاشت مو به روش Super FUE

در این تکنیک از کاشت مو، فولیکول ها به صورت تک واحدی با استفاده از دستگاه هایی تمام پیشرفته و مدرن انجام می شود. بهره مندی از ابزارهای پیشرفته در تمامی مراحل برداشت و کاشت فولیکول ها، سبب شده است تا تکنیک Super FUE بتواند نتایج بسیار مطلوب تر، با تراکم بالا تر و بدون ایجاد عوارض جانبی برای متقاضیانی که با مشکل ریزش مو مواجه بوده اند و از طاسی سر خود رنج می برند، ایجاد کند.

کاندیدهای کاشت مو به روش Super FUE

 1. از آنجایی که این تکنیک با کمک دستگاه هایی پیشرفته و مدرن انجام می شود، لذا می تواند برای اکثر متقاضیان مناسب باشد، حتی برای متقاضیانی که به صورت ژنتیکی موهای نازک و کم تراکمی دارند، نیز این تکنیک مناسب بوده و نتایج بسیار مطلوبی را به دست خواهند آورد.
 2. اگر شما حتی نیازمند کاشت مو در ناحیه ابرو و ریش نیز باشید، به دلیل دقت بالایی که این روش دارد، می توانید کاندید خوبی برای تکنیک Super FUE باشید.
 3. متقاضیان عزیزی که تمایلی به انجام روش های تهاجمی تر ندارند.
 4. متقاضیانی که تحمل بخیه ای که در برخی روش های سنتی اعمال می شود را ندارند.
 5. متقاضیان آقا که دچار طاسی با الگوهای مشخص شده باشند.
 6. متقاضیان خانم که دچار کم پشتی مو ( به فرض نمایان شدن فرق سر و ….. ) می باشند.

کاشت مو را به افراد زیر نمی توان توصیه کرد:

 1. متقاضیان خانم که دچار طاسی های گسترده و با الگو مردانه باشند.
 2. متقاضیان خانم و آقا که در سنین پایین تر از 25 سال باشند.

طراحی خط موی کاشت

سن متقاضیان کاشت مو به روش Super FUE

تحقیقاتی که توسط متخصصین حوزه پوست و مو انجام شده است، نشان داد که در زنان و مردان حدودا در سن 25 الی 30 سالگی الگوی ریزش مو ممکن است مشخص و ثابت نشده باشد. لذا توصیه کلی به متقاضیان آن است که پس از ثابت شدن الگو ریزش مو، اقدام به کاشت مو کنند. سنین 30 سال به بالا بهترین سن برای اقدام به پیوند مو است.

کلینیک مناسب کاشت مو به روش Super FUE

توصیه می شود پس از آنکه قصد انجام پیوند مو کردید، به دنبال انتخاب کلینیکی باشید که به نتایج کاشت مو متعهد باشد. الزاما کلینیک هایی که هزینه های گزافی را پیشنهاد می دهند، نتایج بهتری را ممکن است ارائه نکنند. بلکه برای انتخاب کلینیک مناسب باید به معیارهای مهمتری از جمله نتایج قبلی و نمونه کار، دقت و رضایت سایر افراد از خدمات ارائه شده ، تجهیزات و امکانات کلینیک و پزشکان مجرب آن توجه شود.

انتخاب کلینیک مناسب جهت انجام عمل کاشت مو، نکته بسیار مهمی است که تاثیر بسیاری را در نتایج عمل خواهد داشت. از آنجایی که تکنیک Super FUE یک روش جدید و پیشرفته در زمینه کاشت مو است، لذا بهره مندی از آخرین تکنولوژی و دستگاه های روز دنیا و نیز داشتن تیم کاشت و متخصصین مجرب و آموزش دیده ضروری است.

پزشک متخصص پیش از اقدام به کاشت مو، جزئیات کار را برای متقاضی شرح می دهد تا تردید های احتمالی وی در این زمینه به طور کامل رفع شود. سپس از قسمت های مشخص شده سر برای ترمیم، با دوربین های حرفه ای عکس برداری خواهد شد و علاوه بر تشکیل پرونده درمانی، یک مجموعه عکس شامل تمامی مراحل درمان نیز در اختیار پرشک متخصص هر فرد قرار خواهد گرفت.

ضروری است تا متقاضیان عزیز، پزشک خود را در جریان همه سوابق پزشکی قبلی خود قرار دهند. پزشک در نهایت با درخواست آزمایش خون، فاکتورهای خونی از جمله پروفایل لیپیدی، وضعیت قند خون و …… متقاضی را بررسی خواهد کرد تا از سلامت عمومی وی مطلع شود. همچنین شما عزیزان در جلسه مشاوره، می توانید مناسب ترین زمان برای انجام کاشت مو را نیز مشخص نمایید. جهت تعیین وقت مشاوره و انجام مشاوره در کلینیک کاشت موی رونیا می توانید با شماره تلفن های ۴۸۴۶۷-۰۲۱ و ۰۹۱۲۹۶۸۰۷۵۵ تماس حاصل فرمایید.

مراحل کاشت مو به روش Super FUE

در کلینیک تخصصی پوست و مو خانه سفید، تکنیک پیشرفته Super FUE به ترتیب به شرح زیر صورت می گیرد :

 1. آنالیز دقیق نواحی اهداکننده و دریافت کننده مو با اسکنر مخصوص Super FUE:

در این تکنیک، با بهره گیری از اسکن دقیق، پوست سر متقاضی کاملا اسکن می شود تا جزئیاتی از نحوه طراحی دقیق خط رویش مو، پراکندگی ناحیه دریافت کننده، تعداد فولیکول های مورد نیاز برای کاشت در ناحیه دریافت کننده، تعداد فولیکول های قابل برداشت از ناحیه اهدا کننده، بررسی وضعیت پوست سر و میزان سفتی آن، تخمین عمق ریشه موها به منظور برداشت فولیکول ها بدون ایجاد آسیب فیزیکی به آن ها، تفکیک موها بر اساس میزان رنگدانه های آن ، عدم ابتلا به بیماری های پوستی و…. به دست آید. اکنون جراح محترم، اطلاعات ارزشمندی از بهترین نحوه کاشت فولیکول ها را در اختیار دارد که در نتایج نهایی موهای کاشته شده بسیار موثر است. اطلاعات آنالیز شده در این روش، کمک می کند تا طراحی خط رویش مو به طور دقیق انجام شود و نتایج بسیار طبیعی و مطلوبی را فراهم سازد.

آنالیز دقیق بانک مو

 1. آماده کردن نواحی اهداکننده و دریافت کننده مو جهت استخراج فولیکول ها:

 • به منظور ضدعفونی سازی پوست سر متقاضی، از دستگاه DBP پلاسما استفاده می شود.
 • متقاضی تکنیک پیشرفته Super FUE ، هیچ گونه دردی را ضمن اینکه پوست سرش بی حس می شود، درک نمیکند چرا که در تکنیک، از سوزن بدین منظور استفاده نمی شود. عدم استفاده از سوزن هنگام بی حسی، این مزیت را دارد که به ریشه فولیکول ها نیز صدمه ای وارد نخواهد شد.
 1. استخراج واحد های فولیکولی از نواحی اهداکننده:

آنالیز هایی که در طی مرحله اول انجام شد، به جراح این امکان را می دهد تا گرافت هایی با بهترین تراکم و ضخامت را مشخص و برداشت کند. بهترین گرافت ها، آن هایی هستند که ضخامت مناسبی داشته باشند و چند ریشه ای باشند. عدم استفاده از سوزن و تیغه برای برداشت فولیکول ها باعث ایجاد اسکار قابل توجهی در محل برداشت فولیکول ها نمی شود و صدمه ای نیز به بافت های دیگر خواهد رسید. به کمک این دستگاه، حتی گاهی فولیکول های برداشت شده تراکمی به مراتب بیشتر از سایر روش ها خواهند داشت.

 1. آماده سازی و نگه داری واحدهای فولیکولی

از آنجایی که بافت های استخراج شده از نواحی اهدا کننده نیاز به نگه داری مناسب دارند، در این روش، فولیکول های مو در محلولی که حاوی سلول ها بنیادی استخراج شده از خود متقاضی است، نگه داری می شود. بدین منظور پیش از شروع پروسه کاشت، پزشک نمونه خونی از متقاضی اخذ می کند. سپس به کمک دستگاه  Super FUE سلول های بنیادین آن استخراج می شود. تا زمانی که کاشت انجام شود ، فولیکول ها در این محلول نگه داری می شوند. در کلینیک رونیا، این عمل به دقت و تحت نظارت متخصصین خبره انجام می شود تا به هیچ یک از فولیکول ها آسیبی وارد نشود.

 1. کاشت واحدهای فولیکولی مو

در این مرحله، بسته به نظر جراح و اطلاعات دقیقی که از خواب و جهت و عمق صحیح برای کاشت به دست آمد، واحدهای فولیکولی در نواحی دریافت کننده با فاصله اندک از یکدیگر کاشته می شوند.

کاشت واحدهای فولیکولی

مزیت تکنیک کاشت مو Super FUE نسبت به روش‌های دیگر

 • عدم استفاده از تیغه و سوزن باعث شده است تا برداشت و کاشت فولیکول ها بدون ایجاد درد و خون ریزی انجام شود.
 • در این تکنیک نیازی به اعمال بخیه برای نواحی اهدا کننده نمی باشد.
 • دوره بهبودی پس از این تکنیک بسیار کوتاه تر از سایر تکنیک هاست.
 • ایجاد و گسترش عفونت در این تکنیک دیده نمی شود.
 • امکان کاشت مو با تراکم بالاتر و ظاهر طبیعی تر و زیباتر، به دلیل سرعت بالاتر و امکان استخراج فولیکول های نازک
 • نتایج نهایی کاملا طبیعی و ایجاد منحصر بفرد ترین خط رویش مو
 • غیر قابل رویت باقی ماندن محل برداشت مو
 • بررسی کیفیت گرافت ها بدون ایجاد بدشکلی و آسیب در بانک مو و فقط با کمک آنالیز دستگاه
 • عدم محدودیت در فعالیت های روزمره بلافاصله پس از انجام کاشت مو

هزینه های کاشت مو به روش Super FUE

هزینه نهایی این تکنیک به طور معمول از ۷ تا ۹ میلیون تومان متغیر است. به منظور تعیین هزینه کلی پیوند کاشت مو، نوع تکنیک برداشت و کاشت مو، وسعت ریزش مو، تعداد فولیکول های مو مورد نیاز برای برداشت، مواد مصرفی، استفاده از ابزارهای پیشرفته، بهره مندی از جراح با تجربه و ماهر باید در نظر گرفته شود.

متقاضیان عزیز جهت دریافت قیمت تقربی کاشت مو خود و انجام مشاوره خدمات کاشت مو و نیز رزرو وقت قبلی در کلینیک تخصصی رونیا می توانند همه روزه با شماره تلفن های

 • ۰۹۱۲-۹۶۸۰۷۵۵ (ارسال عکس)
 • ۰۲۱-۴۸۴۶۷ (خط ویژه)

تماس حاصل فرمایند.

نمونه کاشت مو به روش Super Fue

سوالات متداول

 • آیا ابتلا به بیماری قلبی محدودیتی برای انجام پیوند مو به روش Super FUE ایجاد می کند؟

در این تکنیک غیر تهاجمی، بخیه و درد و خونریزی ایجاد نمی شود، اما دریافت تایید از پزشک متخصص قلب و عروق برای متقاضیانی که بیماری زمینه ای قلبی دارند، ضروری است.

 • آیا در این تکنیک، امکان این که موهای مشکی به جای موهای سفید کاشته شود وجود دارد؟

بله، در این تکنیک آنالیز های دقیقی از میزان رنگدانه های موجود در موهای ناحیه بانک مو در اختیار جراح قرار داده می شود و این امکان فراهم می شود تا از موهایی که رنگدانه بیشتری دارند استفاده کند.

 • آیا تراکم نهایی در این روش از روش های دیگر بیشتر است؟

بله، آنالیز های دقیقی که از وضعیت فولیکول ها به دست می آید، کیفیت گرافت ها را مشخص می کند. بدین ترتیب طبق نظر جراح، مناسب ترین و با کیفیت ترین گرافت ها انتخاب و استخراج خواهند شد تا طبیعی ترین و متراکم ترین نتیجه حاصل شود. تراکم حاصل حتی تا 4 الی 5 برابر بیشتر از تکنیک های سنتی خواهد بود.

 • آیا امکان استفاده از موهای ناحیه سینه نیز در این تکنیک وجود دارد؟

معمولا در صورتی که نیاز به تعداد موی بسیار زیادی باشد، و یا آنکه در قسمت پشت سر متقاضی تراکم کافی از مو وجود نداشته باشد، می توان از قسمت پایین ریش و یا موهای موجود بر روی سینه نیز بدین منظور استفاده نمود.

 • چه مدت پس از کاشت مو با تکنیک Super FUE ، موها رشد می کنند و آیا در این روش هم دچار ریزش می شوند؟

معمولا 20 روز پس از کاشت، موها شروع به رشد می کنند. بسته به فیزیولوژی متقاضی، ممکن است از ماه اول ریزش مو شروع شود. گاهی اوقات ممکن است تا ماه ششم نیز ادامه یابد. اما این ریزش مو طبیعی است و ناشی از شوک جراحی می باشد و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. چرا که فولیکول ها وارد فاز استراحت خود شده اند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.