• آدرس تهران سعادت آباد
تلفن تماس :  021-48467

هزینه کاشت مو چقدر است ؟

هزینه کاشت مو در کلینیک رونیا
4.8
(44)

محال است شما تصمیم به کاشت مو گرفته باشید و در انتخاب بهترین روش برای کاشت مو، به هزینه آن فکر نکرده باشید. مشکل اینجاست که بسیاری از کلینیک ها که جهت مشاوره با آنها تماس می گیرید، اطلاعات دقیق و کافی در مورد هزینه روشهای مختلف کاشت مو به شما نمی دهند. این کلینیک ها معمولا برآورد هزینه کاشت مو را به بعد از یک جلسه مراجعه حضوری، موکول می کنند.

نگران نباشید ما در این مقاله از وب سایت رونیا، در مورد عوامل تعیین کننده هزینه کاشت مو صحبت خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که برای هر کدام از روش های کاشت مو باید چه مقدار هزینه کنید.

عوامل تعیین کننده هزینه کاشت مو

عوامل متعددی وجود دارند که در هزینه کاشت مو تعیین کننده هستند. در ادامه به شرح کامل این عوامل خواهیم پرداخت.

  • منطقه جغرافیایی

شاید برای بسیاری این مساله باورپذیر نباشد، اما اینکه تصمیم دارید کجا خدمات کاشت مو را انجام دهید، در هزینه آن نقش دارد. منظور فقط کاشت مو در یک کشور در قیاس با کشور دیگر نیست. حتی هزینه عمل در یک شهر نسبت به شهر دیگر متفاوت است و از آن هم جالبتر اینکه اگر به یک کلینیک در یک منطقه خاص از تهران یا یک شهر بزرگ بروید، هزینه ای که به شما می گویند متفاوت با هزینه کاشت مو در یک منطقه دیگر با روشی یکسان است.

آیا کلینیک ها بسته به منطقه جغرافیایی، محدودیتی در انجام روش های کاشت مو دارند؟

بعضی روشها مانند روش Super FUE بنا بر گران بودن دستگاه ها و تجهیزات مخصوص آنها، فقط در بعضی شهرها و کلینیک ها قابل انجام است.

از طرفی استفاده از بعضی از روش ها ممکن است در یک کشور بسیار گرانتر از کشور دیگر باشد. برای همین است که اگر به کشور ترکیه بروید، خواهید دید که بسیاری از افراد برای کاشت مو به این کشور سفر کرده اند تا علاوه بر سیاحت، هزینه کمتری نیز برای کاشت مو نسبت به کشور خودشان بپردازند.

چرا هزینه کاشت مو در ایران نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر ارزانتر است؟

یک باور اشتباه در مورد هزینه کاشت مو در ایران این است که، در کشور ما به دلیل کیفیت پایین کار، کاشت مو ارزانتر است. اما باید بگوییم که ایران، در زمینه کیفیت کاشت مو، از بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا جلوتر است. علت پایین بودن قیمت خدمات کاشت مو و حتی بسیاری از خدمات پوست و موی دیگر در ایران، رقابت شدید و تعدد بالای مراکز پوست و زیبایی است.

  • کلینیک انتخابی کاشت مو

اگر شما یک پزشک را بشناسید که در دو مرکز زیبایی و پوست مختلف با ابزار و مواد مصرفی یکسان کار کند، در کمال تعجب خواهید دید که به ازای روش و شرایط یکسان در کاشت مو، دو هزینه متفاوت از شما گرفته خواهد شد. این اتفاق به این دلیل می افتد که هر کلینیک تعرفه مخصوص خود را دارد.

انتخاب کلینیک زیبایی در هزینه نهایی شما تاثیرگذار است. ما در کلینیک رونیا، برای رضایت مشتریان خود، روش های کاشت مو را با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت ارائه نموده ایم.

هزینه کاشت مو

  • میزان طاسی و گرافت های کاشته شده

هر چه میزان طاسی فرد بیشتر باشد، نیاز به کاشت گرافت های بیشتری بر روی سر او وجود دارد. از طرفی کاشت گرافت های بیشتر مستلزم صرف زمان، انرژی و مواد مصرفی بیشتری است. همه اینها موجب بالاتر رفتن هزینه نهایی کار می شود.

  • روش کاشت مو

مهمترین عامل در تعیین هزینه کاشت مو، تفاوت در روشهای انجام کار است. به چند دلیل این اتفاق می افتد:

هزینه استفاده از دستگاه

برای انجام بعضی روش های کاشت مو مانند کاشت مو به روش Micro FIT، نیاز به دستگاه مخصوص وجود دارد. در مقابل در بعضی از روش ها مانند روش FIT بخشی از فرآیند برداشت و کاشت فولیکول های مو یا کل آن، به صورت دستی و با کمک پانچ و پنس انجام می گردد. استفاده از این دستگاه ها برای کلینیک های پوست و مو، هزینه ای در بر داشته است که جهت توجیه اقتصادی استفاده از آن، هزینه بالاتری از شما گرفته خواهد شد.

آیا روش های پیشرفته کاشت مو گرانترند؟

طبیعی است که هر چه ابزار و دستگاه های مورد استفاده در یک روش پیشرفته تر باشد، هزینه مربوط به کاشت مو با آن روش نیز بالاتر خواهد بود.

مثال واضح آن استفاده از روش ATRAS است. در این روش که پیشرفته ترین روش کاشت مو می باشد، از یک ربات برای انجام کاشت مو استفاده می شود. اگرچه به دلیل تحریم های موجود، امکان استفاده از آن در ایران نیست اما در کشورهای دیگر هزینه استفاده از این روش بسیار بالاتر از روش های دیگر است.

عکس کاشت مو به روش Micro Graft

قیمت کاشت مو

همانطور که مشاهده کردید، هزینه کاشت مو به عوامل مختلفی وابسته است که مهمترین آنها روش کاشت مو است. ما در ادامه برای اینکه شما بتوانید تخمینی در مورد قیمت کاشت موی خود داشته باشید، میانگین هزینه ها را نسبت به روش های مختلف در کلینیک زیبایی رونیا را برای شما لیست کرده ایم.

ضمناً شما می توانید برای آشنایی بیشتر و مقایسه روش های کاشت مو، به مقاله ای تحت عنوان بهترین روش کاشت مو، در همین وبسایت مراجعه نمایید.

هزینه کاشت به روش FUT

در روش کاشت موی FUT برداشت و کاشت مو به صورت دستی انجام می شود و به همین دلیل هزینه آن نسبت به روش هایی مانند Micro FIT یا کاشت موی SUT کمتر است.

هزینه کاشت مو به این روش بطور میانگین، ۵ میلیون تومان می باشد.

هزینه کاشت به روش FIT

این روش در کنار روش FUT جزو اولین روش های کاشت موی طبیعی با استفاده از بانک مو می باشد. در این روش نیز مراحل برداشت فولیکول ها و گرافت های مو بصورت دستی انجام می شود. اما تفاوت عمده این روش نسبت به روش FUT این است که بجای برداشت نواری از پوست، فولیکول ها بصورت تکی از ناحیه بانک مو استخراج می شوند.

هزینه این روش نسبت به روش FUT کمی بالاتر است.

شما برای یک کاشت مو به روش FIT در کلینیک رونیا باید بین ۵ تا ۶ میلیون تومان هزینه نمایید.

هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو به روش SUT

در کاشت مو به روش SUT، دستگاه های پیشرفته تری جای پانچ های دستی روش FIT را گرفتند. این مساله موجب افزایش خیره کننده ای در سرعت کاشت شد. اما این تنها مزیت روش SUT نبود. به کمک این روش کیفیت و نتیجه نهایی کار نیز رشد قابل ملاحظه ای کرد.

همه این موارد موجب جهش در قیمت کاشت مو به کمک بانک مو شد. هزینه کاشت به روش SUT به مراتب بالاتر از دو روش FUT و FIT می باشد و شما برای انجام کاشت به این روش مستلزم پرداخت ۵ تا ۷ میلیون تومان هستید.

هزینه کاشت مو به روش Micro FIT

بعد از روش SUT روشی به روی کار آمد که در آن از یک دستگاه و تجهیزات بسیار دقیق استفاده می کند. نام این روش Micro FIT و دستگاه مورد استفاده در آن نیز ایمپلنتر مینیاتوری نام دارد. این دستگاه سوراخ های بسیار ریزی را با سرعت و دقت بالا بر روی سر ایجاد می کند و زمان انجام کاشت مو را به شدت پایین می آورد.

روش Micro FIT مزایای بسیاری دارد که قیمت آن را بسیار بالاتر از روش های قبلی برده است. اما با این وجود به دلیل کیفیت بی نظیر، کاشت موی بدون درد و ایجاد تراکم بالای مو در جهان و بخصوص کشور ما توانست جایگاه ویژه ای پیدا کند.

هزینه کاشت مو به روش Micro FIT بین ۶ تا ۷ میلیون تومان می باشد.

عکس کاشت مو بعد از سال اول

هزینه کاشت موی ترکیبی

یک از روش های کاشت موی طبیعی، ترکیب دو روش FIT و FUT است. شما می توانید از این روش در کلینیک تخصصی کاشت موی رونیا برخوردار شوید. هزینه مربوط به این روش بسته به شرایط کلی بیمار متقاضی بین ۶ تا ۸ میلیون تومان می باشد.

سخن آخر

ممکن است بارها با تبلیغاتی مبنی بر انجام روش های کاشت مو با قیمت های بسیار پایین مواجه شده باشید. مواظب باشید، چون بعضی از مراکز بدون مجوز، جهت کاهش هزینه های خود، از مواد اولیه و ابزار بسیار نامرغوب و غیر استاندارد استفاده می کنند. استفاده ازر این ابزار و انجام نادرست روش های کاشت مو، ممکن است به سلامتی شما آسیب جبران ناپذیری وارد کند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.