• آدرس تهران سعادت آباد
تلفن تماس :  021-48467

درباره ما بیشتر بدانید

درباره رونیا

مرکز رونیا از بهترین کلینیک های تهران که در حوزه های خدمات زیبایی پوست و مو، و انواع جراحی زیبایی فعالیت دارد. این مرکز با کادری مجرب  و با تجربه پذیرای شما در ارائه خدمات زیبایی می باشد.

برترین خدمات را با مرکز رونیا تجربه کنید

برخی از خدمات ما

وجه تمایز رونیا با سایر مراکز، مشتری مدار بودن است، چرا که با تجربه بالغ بر ۲000 کاشت موی موفق در سراسر ایران از برترین کلینیک های کشور در خدمات کاشت مو و ابرو شناخته شده است.
شعار ما در این راه زیبایی به سبک طبیعی بوده و بر این اصل پایبندیم.
ما با زیباجویان خود همراهیم تا با آخرین تکنیک های روز دنیا و کلیه خدمات بتوانند به نتیجه دلخواه خود برسند.

کاشت مو در کلینیک رونیا
خدمات کاشت ابرو

خدمات بی نظیر رونیا :

  • کاشت موی طبیعی
  • کاشت ابروی نچرال
  • کاشت ریش و سبیل
  • جراحی پلک
  • جوانسازی پوست
  • لاغری و تناسب اندام

کادرپزشکی و پرسنل شاغل در مرکز رونیا جزو بهترین‌های حوزه خود هستند و رونیا ضمن دریافت تمام مجوزهای مربوطه در زمینه خدمات جوانسازی، جراحی زیبایی، لاغری، لیزر، کاشت مو و ابرو با بهره گیری از به‌روزترین تجهیزات روز دنیا، به برندی درخشان در زمینه کلینیک‌های زیبایی ایران تبدیل شده است.

بر همین اساس است که در مرکز رونیا پزشکان متخصص و فوق تخصص همه تلاش خود را به‌کار بسته‌اند تا با قرار دادن اصل صداقت، مراجعه‌کنندگان را به بهترین شکل ممکن راهنمایی و درمان کنند.

تمامی مواد مصرفی در مرکز رونیا مانند بوتاکس، فیلر، مزوژل، مزوتراپی و…  به صورت وکیوم شده، با مجوز وزارت بهداشت و از بهترین برندهای موجود در جهان هستند و ارائه خدمات فوق تخصصی اصل اول در مرکز رونیا است. رونیا معتقد است که زیبایی و سلامتی حق تمام مردم ایران است.

رونیا دارای برترین کادر پزشکی در ایران

کاشت مو یک عمل جراحی زیبایی مدرن است که افراد برای بهبود زیبایی خود به سراغ آن می‌روند. اولین روش کاشت مو در انسان نزدیک به ۷۰ سال قبل در دنیا انجام شد . سرعت پیشرفت ابزارها و تکنولوژی ها در دنیا تاکنون بسیار چشمگیر بوده است. یک نکته که بسیار مهم و حائز اهمیت می‌باشد این است که با وجود تحریم ها و مشکلات عدیده در وارد کردن دستگاه های مدرن به کشور عزیزمان، با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم، این است که ایران توانسته به یکی از قطب های اصلی در زمینه کاشت مو تبدیل شود و جدیدترین و مدرن ترین روش های کاشت مو در کشور ما از نظر میزان اثرگذاری تقریباً در حد ربات ARTAS عنوان آخرین تکنولوژی در دنیا برای کاشت مو انتشار یابد.

امضای ندا
ندا شقاقی

مدیر کلینیک

کارکنان تیم پزشکی رونیا
رقیه شقاقی
ندا شقاقی
۱۰
سال تجربه بی نظیر رونیا