• آدرس تهران سعادت آباد
تلفن تماس :  021-48467

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس
5
(1)

«تزریق ژل و بوتاکس» تزریق ژل و بوتاکس از روش های کم خطری هستند که بصورت سرپایی صورت میگیرد. امروزه خانم ها علاقه ی زیادی به تزریق ژل لب و گونه دارند . تزریق  کردن ژل و بوتاکس نیاز به دقت و حساسیت بالایی دارد و حتما باید توسط یک جراح خوب صورت گیرد تا نتایج خوبی از این تزریق حاصل شود.

«کاربرد تزریق ژل و بوتاکس»

  • جهت جوانسازی پوست و رفع خطوط و چین و چروک
  • برجسته سازی لب
  • برجسته سازی گونه

«مزایای تزریق ژل و بوتاکس» در زمان کمی می توان با تزریق ژل و بوتاکس جذابیت چهره را چندین برابر کرد.ولی این تزریق ها نباید زیاد انجام شود چون باعث بد فرمی میشود.

«کارهایی که بعد از  تزریق ژل و بوتاکس باید انجام دهیم»  پس از تزریق ژل لازم است کارهایی انجام شود و برای معاینه های لازم و تکمیلی در وقت تعیین شده به مطب پزشکتان مراجعه نمایید . رعایت موارد توصیه شده توسط جراح برای بوتاکس دارای اهمیت زیادی می باشد، به هیچ وجه محل  تزریق ژل و بوتاکس را دستکاری نکنید و در صورت مشاهده تورم و کبودی از کمپرس یخ استفاده نمایید . علاوه بر تزریق ژل راه دیگر برای از بین بردن چین و چروک و جوانسازی پوست تزریق بوتاکس می باشد، با تزریق ژل و بوتاکس در ناحیه مورد نظر بطور موقت عضلات ناحیه مورد نظر فلج می شوند وتوانایی حرکت خود را از دست می دهند و در نتیجه خطوط بوجود امده بر روی صورت که بدلیل افزایش سن به وجود امده از بین رفته و محو می شود. چه نواحی از صورت احتیاج به تزریق ژل و بوتاکس دارد؟خطوط پیشانی همچنین خطوط ریز و درشتی در اطراف چشم ها که در اثر بالا رفتن سن به وجود می آید که می توان با تزریق ژل و بوتاکس این خطوط را ازبین برد و ظاهر زیبایی را در اطراف چشم بوجود آورد . ناحیه ی دیگری که با تزریق ژل و بوتاکس می توان نتایج خوبی را از آن به دست آورد خطوط اطراف دهان می باشد ، با تزریق بوتاکس در این ناحیه خطوط ریز و درشتی که بدلیل افزایش سن در اطراف دهان ایجاد شده است از بین می رود.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.